درباره ما

 وب سایت آگهی فنی تاپ

مجموعه ی وب سایت آگهی فنی تاپ ، بزرگترین و معتبرتین وب سایت آگهی آنلاین در حوزه معرفی شرکت های فعال در حوزه معماری می باشد . روزانه افراد زیادی در سراسر کشور برای پیدا نمودن معمار متخصص و مجرب از طریق اینترنت و موتورهای جستجو اقدام می نمایند. یکی از وب سایت فعال در این حوزه ، وب سایت آگهی فنی تاپ می باشد . این وب سایت ، با فراهم سازی بستر مناسب ، امکان ارتباط افراد با بهترین مهندسان معماری کشور را فراهم نموده است . افراد می توانند در هر نقطه از کشور با رجوع به این وب سایت ، مهندس معمار مورد نظر در شهر خود را پیدا نمایند .

وب سایت آگهی فنی تاپ ، اطلاعات بهترین شرکت های معماری شامل :  کد شرکت ، سوابق اجرایی شرکت و نمونه کارهای شرکت را در اختیار کاربران خود به صورت رایگان قرار داده است .  به طوری که کاربر با مطالعه ی اطلاعات هر کدام از شرکت ها ، از هر گونه اطلاعات دیگر بی نیاز می گردد.  از جمله اینکه کاربر پس از مطالعه اطلاعات و مشاهده ی نمونه کارهای شرکت ، امکان مقایسه هر کدام از این شرکت ها را دارد و پس مقایسه می تواند شرکت مورد نظر خود را انتخاب نماید .

حوزه فعالیت شرکت های معماری شامل : طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ، بازسازی ساختمان ، طراحی و اجرای محوطه سازی ، طراحی و اجرای باغ و فضای سبز ، نقاشی ساختمان ، طراحی و ساخت ویلا ، طراحی تالار عروسی ، طراحی و اجرای نمای ساختمان  و … می باشد .

از جمله افتخارات وب سایت اگهی فنی تاپ ، معرفی بهترین شرکت های فعال در حوزه معماری ساختمان برای بیش از 1000 کاربر خود می باشد ، که توانسته است رضایت اکثر کاربران خود را جلب نماید .

مجموعه وب سایت اگهی فنی تاپ معتقد است برای داشتن محیط زیبا و سرشار از شادی و آرامش باید از افراد متخصص این حوزه استفاده گردد ، بنابراین از جمله دغدغه های مهم این وب سایت معرفی بهترین شرکت ها برای کاربران خود می باشد . تمام تلاش مجموعه وب سایت اگهی فنی تاپ،  ارائه ی اطلاعات دقیق و  مطلوب و با کیفیت آگهی برای بازدیدکنندگان محترم وب سایت بوده است .

 وب سایت آگهی فنی تاپ ،  به هیچ نهاد خصوص یا دلوتی وابسته نبوده و کاملا به صورت مستقل و خصوصی توسط براردان شیخی اداره می گردد .و در آخر اینکه وب سایت اگهی فنی تاپ ، تنها در قالب وب سایت آگهی انتشار دهنده اطلاعات شرکت های فعال معماری در سراسر کشور می باشد ،  بنابراین هیچ مسئولیتی در قبال مسائل و مشکلات مربوط به افراد و شرکت های معماری نخواهد داشت .